Tel Örgü Mesh

Mimari tel örgü ürününde Alman Haver&Boecker OHG firması Çözüm Ortağımızdır. Haver&Boecker Mimari Tel Örgü Mesh, istenilen fonksiyon ve yüksek estetik görüntüyü birleştirip, yaratıcı tasarımlar ve etkileyici mimari çözümler sunmaktadır.

Alman Haver&Boecker, mimari tel örgü Mesh imalatında, 125 yıldan bu yana yenilikçilik ilkesi ile dünya çapında lider olmuştur. Remak tel örgü mesh ürün tanıtımı, proje danışmanlığı, satış ve montajı işlerinde genel temsilci olarak çözüm ortağıdır.
Haver&Boecker ürün çeşitliliği, iç ve dış alan tasarımları konusunda mimarlara ve tasarımcılara zengin seçenek imkanı sunar.
Tel örgü Mesh uygulaması ve konstrüksiyon malzemesi üzerine bilgi ve deneyimimiz ile tasarım aşamasından uygulamaya kadar projenin her safhasında mimari destek vermekteyiz.
Haver&Boecker ürün çeşitliliği, iç ve dış alan tasarımları konusunda mimarlara ve planlayıcılara zengin seçenek imkanı sunmaktadır. Tel örgü uygulaması ve konstrüksiyon malzemesi mekanda değişik mimari uygulamalarda kullanılmaktadır.

Paslanmaz çelik transparan tel örgülerin dış mekanda kullanım fonksiyonları güneşten korunma, binanın aydınlatılması, binanın renklendirilmesi, güvenlik ve aşağı düşme engeli, binanın rönevasyon ve modernizasyonu ve cephede medya sunum IMAGIC WEAVE kullanımıdır.
İç mekanda kullanım fonksiyonları seperasyon ve bitiş kaplamaları, iç mekan da sesi emme özelliği ile akustik dengenin sağlanmasıdır.

Teknopark İstanbul Projesinde uygulamasını yaptığımız Ana Giriş Imagic Weave Video Sunum Cephesi sistemini ve Binaların Mesh Cephe Kaplamalarını inceleyebilirsiniz.