Paslanmaz Çelik Mimari Uygulamalar

Projeye özel geliştirilmiş çözümler ile yerine göre üretilen, özel tasarım mimari ürünlerdir. Üretim aşamasında detay projeleri hazırlanır, malzeme kalınlıkları tespit edilir, mühendislik hizmetleriyle çözümler sunulur. Remak, konsept tasarımlı vitrin uygulamaları ile mağazanın karakterini dışa yansıtır; Anıtsal giriş ve kanopi uygulamaları ile projenin mimari izlenimini güçlendirir.

Remak mimari uygulamalarında paslanmaz çelik malzeme kullanır. Renklendirilmiş ve yüzey dokusu verilmiş paslanmaz çelik kaplamalar, uygulama ve üretim sırasında korunur. Renklendirilmiş paslanmaz çelik malzeme, tasarıma zenginlik katar, yüzey dokusu ise farklı ışık ve renk yansımaları sağlar.

Remak, Giydirme Cephe ve Çatı Işıklığı çözümlerinde Forster Thermfix.Vario ve Thermfix.light çelik ve paslanmaz çelik profil sistemlerini uygular. CE sertifikasının tüm gereklerini yerine getiren giydirme cephe sistemi ile üst seviyede ısı ve ses yalıtımı sağlayan, yağmur ve rüzgar geçirimsiz, cephe ve çatı ılşıklığı çözümü sunar. Yangına dayanıklılık ve kurşun geçirmezlik sağlayabilen sistem, geniş cam yüzeyleri ve narin profiller ile modern mimari ile uyumludur.