Referanslar

Cephe ana taşıyıcı karkasları dışardan paslanmaz çelik desenli sac ile kaplanmıştır. Cephede havalandırma panjurları yapılmıştır. Cepheye tırmanma için paslanmaz çelik güvenlik halkaları ve kabloları yapılmıştır.

Çelik konstrüksiyon spider sistem ile planer cephe yapılmıştır. Camlı ana giriş saçağı, cephe güvenlik halatları, kedi yolları yapılmıştır. Çelik konstrüksiyon yangın merdiveni, merdiven cephesi seperasyonu, ana girişte dairesel dekoratif korkuluklar ve muhtelif işler yapılmıştır.

Paslanmaz Çelik korkuluklar, cam kapılar, paslanmaz çelik ışıklı dekoratif duvar totemleri yapılmıştır. Çelik konstrüksiyon ve paslanmaz çelik aksesuarlı cam cepheli ve cam çatı ışıklığı ile garaj girişi yapılmıştır.

Merkezhan binası içinde yer döşemelerinin ve merdivenlerin paslanmaz çelik dekoratif sac ile kaplanması, bina içi mevcut köprünün paslanmaz çelik ile kaplanması, Paslanmaz çelik ısı köprülü kapı ve pencereler yapılması, Bina yan girişi dairesel formda kapı yapılmıştır. Meymenethan binası ana girişine paslanmaz çelik giriş kapıları ve cephe yapılmıştır.

Cam taşıyıcı duvara cam tutucular ile bağlanan ahşap basamaklı lobi merdiveni yapılmıştır. Diğer merdiven ve galerilere, paslanmaz çelik cam tutuculu cam korkuluklar yapılmıştır.

Ana girişlerine paslanmaz çelik otomatik döner kapılar yapılmıştır. Ana giriş saçağı ve garaj giriş saçakları ve paslanmaz bayrak direkleri yapılmıştır. Tüm binada dairesel ve köşeli formda paslanmaz çelik kolon kaplamaları yapılmıştır. Teras, merdiven ve galerilerde paslanmaz çelik ve cam korkuluklar yapılmıştır. Cam basamaklı lobi merdivenleri yapılmıştır.

Paslanmaz çelik uzay kafes sistemi ile çatı ışıklığı yapılmıştır. Paslanmaz çelik aksesuarlar, gergiler ve cam ile merdiven ve galeri korkulukları yapılmıştır. Paslanmaz çelik dış ve iç mekanda alın kaplamaları yapılmıştır. Dış mekan da merdiven kaplamaları ve korkulukları yapılmıştır.

Paslanmaz çelik otomatik ana giriş döner kapıları, Toz boyalı alüminyum yan giriş döner kapıları ve kayar kapıları, Rezidans girişi orta aksı yana kayan döner kapılar yapılmıştır.

Dış mekanda paslanmaz çelik ana giriş ve yan girişleri kanopiler, bayrak direkleri, aydınlatma elemanları garaj giriş kapıları ve merdiven korkulukları yapılmıştır. İç mekanda konferans salonu paslanmaz çelik balkon korkulukları, merdiven korkulukları ve reklam panoları yapılmıştır.

Paslanmaz çelik ve ahşap malzemeden özgün tasarımlı bahçe duvarları, bahçe kapısı, havuz korkulukları, havuz kaplaması ve muhtelif imalatlar yapılmıştır.

Paslanmaz çelik giriş rüzgarlığı, giriş kapıları, kayar kapıları, giriş saçağı yapılmıştır. İç mekan paslanmaz çelik merdiven korkulukları ve muhtelif dekoratif paslanmaz çelik imalatlar yapılmıştır.

Panaromik asansörlerin paslanmaz çelik kaplamalı, cam duvar ve söveleri yapılmıştır. Spider sistemi ile muhtelif boyutlarda ışıklı cam panolar, ana giriş yanlarına camlı su duvarları yapılmıştır. Danışma bankoları ve satış standları yapılmıştır.