Kapı Pencere Profil Sistemleri

Çelik ve paslanmaz çelik profil sistemleri ile ısıyalıtımlı ve ısıyalıtımsız kapı pencere üretimi.

Remak kapı pencere profil sistemlerinde, fırın boya ile sonlandırılan çelik malzeme ve Satine yada parlak bitişli paslanmaz çelik malzeme bulunur. Sisteme ait aksesuarlar, menteşe ve kollar aynı malzemeden seçilir ve aynı yüzey bitimine sahiptir.


İnce ön görünümüyle tasarım kalitesini öne çıkaran ve geniş açıklıklara olanak sağlayan yüksek statik gücü ile farklılık yaratan doğramalardır. Isı yalıtımı ile enerji tasarrufu sağlarken, zorlamaya karşı emniyetlidir.
Remak, çelik kapı pencereleri ile tarihi yapılardaki geleneksel mimarinin demir doğramasına çözüm sunar. Isı yalıtımlı ve ısı yalıtımsız çelik profil çeşitleri ile üretilen kapı pencereler mimari eserlerin sürdürebilir olmasına ve yaşatılmasına katkı sağlar.
Sadece kapı-pencere imalatı için üretilmiş profil sistemi, cam çıtası, kilit-menteşe aksesuarları, sızdırmaz fitilleri ile birlikte komple bir sistem çözümüdür. Komple kaynaklı üretilen çerçeveler, idantik görünümüyle mimaride tüm zamanların en estetik kapı pencere görünümüne sahiptir.

ISI YALITIMSIZ ÇELİK VE PASLANMAZ ÇELİK PROFİLLER

ISI YALITIMLI ÇELİK VE PASLANMAZ ÇELİK PROFİLLER