Kapı Pencere Profil Sistemleri

Çelik ve paslanmaz çelik profil sistemleri ile ısıyalıtımlı ve ısıyalıtımsız kapı pencere üretimi.

Remak kapı pencere profil sistemlerinde, fırın boya ile sonlandırılan çelik malzeme ve Satine yada parlak bitişli AISI 304 kalite paslanmaz çelik malzeme bulunur. Sisteme ait aksesuarlar, menteşe ve kollar aynı malzemeden seçilir ve aynı yüzey bitimine sahiptir.


Profiller, sadece kapı-pencere imalatı için üretilmiş, cam çıtası, kilit-menteşe aksesuarları, sızdırmaz fitilleri ile birlikte komple bir sistemdir. Çelik ve paslanmaz çelik kapı pencereler komple kaynaklı üretilir, Geniş açıklıklara olanak sağlayan ve ince profil görüntüsüyle tasarım kalitesini öne çıkaran, farklılık yaratan malzemelerdir. Enerji tasarrufu sağlar ve zorlamaya karşı emniyetlidir.
Remak, kullandığı çelik profil sistemi ile tarihi yapılardaki geleneksel mimarinin demir doğramasına çözüm sunar. Isı yalıtımlı ve ısı yalıtımsız çelik profil çeşitleri ile üretilen kapı pencereler mimari eserlerin sürdürebilir olmasına ve yaşatılmasına katkı sağlar.
Tarihi dokuya uygun bronz malzeme ile ısaıyalıtımlı kapı ve pencere imalatı yapıyoruz. Yüzeyi okside edilerek elde edilen bronz doğramanın iç yapısı pirinçtir.

ISI YALITIMSIZ ÇELİK VE PASLANMAZ ÇELİK PROFİLLER

ISI YALITIMLI ÇELİK VE PASLANMAZ ÇELİK PROFİLLER