Hakkımızda

REMAK Makina İnş. Tesisat Tic. ve San. A.Ş

Hakkımızda

REMAK HAKKINDA BİLGİ

1986 yılında, İstanbul’da kurulan REMAK, yapı sektöründe, yenilikçi, yaratıcı ve imalatçı kimliğiyle, paslanmaz çelik mimari uygulamalar konusunda, yurtiçinde ve yurtdışında pek çok önemli projeye imza atmış bir mühendislik firmasıdır. Makina Mühendisi Muharrem Ulucan tarafından kurulmuş ve 2. kuşak aile bireylerinin de aktif çalıştığı bir aile şirketidir.

Strüktürel çelik konstrüksiyon, akaryakıt ve doğalgaz boru hatları, tank çiftlikleri, hammadde transport sistemleri ve endüstriyel tesisler konusunda çalışan REMAK, teknik bilgi birikimi ve çözüm üretme yetkinliği ile yapı sektöründe çelik ve paslanmaz çelik mimari uygulamalar alanında uzmanlaştı. Özgün tasarımların, uygulama ve mimari detay çözümlerini oluşturma konusunda eğitimli geniş bir kadroya sahip.

Bir İsviçre firması olan Forster çelik kapı pencere profil sistemi, İtalyan SeccoSistemi çelik kapı pencere profilleri, Alman Haver&Boecker Tel örgü Mesh üreten dünyaca ünlü uluslararası markaların da Türkiye temsilciliğini yapan REMAK, bu malzemeler ile imalat ve montaj işlerini yürütür. Çelik ve paslanmaz çelik kapı pencere ve giydirme cephe üretim ve montaj hizmeti verir. Remak bu ürünlerin, yangına dayanıklı, kurşun geçirmez, patlamaya dayanıklı modellerini de üretir.

Güvenlik konusunda faaliyet gösterir, soyguna karşı güvenli kapı pencere modelleriyle, emniyet konusunda gelişim gösteren, yenilikçi ve dinamik bir firmadır. Paslanmaz çelik tel örgü Mesh ile cephe kaplaması hizmeti, ve IMAGIC WEAVE video-sunum cepheleri kurulum ve donanım hizmeti verir.

Remak, Yapı Sektörünün çelik ve paslanmaz çelik malzeme ile hızla gelişeceğini öngörüyor. Bu gelişimi yakalayabilmek için yenilikleri yakından takip ediyor, imalat teknolojilerini sürekli yenileme eğilimi gösteriyor ve uluslararası norm ve standartlar bağlı çalışma ilkesini ürün kalitesine yansıtıyor. REMAK’ın İstanbul Ümraniye’de Genel Merkez Binası ve Ömerli’de üretim tesisi bulunmaktadır. Profil ve aksesuar stoğu ile kısa sürede ürün teslimi, ve stoktan satış yapmaktadır.