Remak Yangına Dayanıklı Cam Tavan: Skylight

Remak

Remak Camlı Yangın Doğrama Sistemleri, görsel üstünlüğe sahip olup doğal ışığın derinliğini kapalı mekanlara taşıyor.

Camlı yangın kapılarının yanısıra, yangına dayanıklı cam tavan ışıklığı, mimarlara projelerinde tasarım özgürlüğü, kalite ve estetik kazandırıyor; işlevsellik ile yaratıcılığı birlikte kullanmalarını sağlıyor. Çok katlı binalarda, yangın tehditi oluşturan galeri boşluğunu, yangına dayanıklı cam tavan ile güvenli hale getiriyor.

Remak, yangına dayanıklı tavan ışıklığı üretiminde İsviçre firması Forster marka profil sistemlerini ve aksesuarlarını kullanıyor. Forster Thermfix.light ve Forster Thermfix.vario Profil Sistemleri ile Avrupa normlarına uygun yangına dayanıklı giydirme cephe, yangına dayanıklı tavan ışıklığı ve yangına dayanıklı cam döşeme uygulaması yapıyor.

Remak bu uygulamalarda boyalı çelik ve paslanmaz çelik malzeme kullanıyor. Çelik doğrama malzemesine galvaniz üstüne istenilen RAL renginde elektrostatik toz boya yapıyor. Paslanmaz çelik AISI 304 kalite doğrama malzemesine, imalattan sonra satine ya da parlak yüzey yapıyor. Türkiye'de imalat ve tüm dünyada montaj yapıyor.

Remak başlıca üretimi olan camlı yangın kapılarının yanı sıra, yangına dayanıklı kayar kapılar, kaçış kapıları, camlı yangın bölmeleri, cam duman bariyerleri, duman sızdırmaz kapılar, yangına dayanıklı cam döşeme ve benzeri birçok yangına dayanıklı ve camlı uygulamalar yapıyor.

Remak Camlı Yangın Doğramaları ölçülendirme ve tasarım serbestliğine sahip. Oldukça geniş ve yüksek kapılar, geniş cam açıklıkları, dairesel ve geometrik formlar Remak Teknik Kadrosu'nun çözüm sunumlarıyla gerçekleştiriliyor.